Американець не врятував «Політехнік» від поразки

За календарем Суперліги третій виїзний поєдинок підопічні Тимура Арабаджи проводили у Черкасах проти «Черкаських мавп», яких харків’яни минулого сезону обіграли одного разу у себе вдома.

Як і в попередніх двох матчах нового сезону харківські баскетболісти не відразу зуміли увійти в гру. Натомість черкасці з перших хвилин розпочали активно набирати очки, що призвело до восьмиочкового відставання «Політехніка» після першої чверті. Вирішила долю матчу саме друга чверть, яку можна розділити на дві частини. В першій харків’яни знайшли в собі сили організуватись і змогли наздогнати суперника, і навіть місцями виходили вперед, але потім розпочалась друга частина, де гравець «Черкаських Мавп» Станімір Марінов за одну хвилину набрав 8 очок, чим зарядив своїх партнерів на черговий відрив.  46:35 після першої половини гри.

Загалом цей матч став провальним для «Політехніка» в плані захисту, адже харків’яни не змогли перекрити дальні кидки черкасців, які забили одинадцять 3-очкових, 37% влучності. У «Політехніка» вдалу гру показав американський легіонер Бо Барнс, який зробив дабл-дабл: забив 29 очок та зробив 11 підбирань. Але цього не вистачило для перемоги. Підсумок 91:77, друга перемога «Черкаських мавп» у сезоні і четверта поразка «Політехніка».

Попереду у харків’ян не проста виїзна гра проти діючого чемпіона країни київського «Будівельника». Цей матч відбудеться 13 жовтня.