Фінал без інтриги. «Легіон XIII» в дев’яте чемпіон країни

Харківський регбійний клуб «Легіон XIII» підтвердив свій беззаперечний лідерський статус українського регбіліг.

На стадіоні «Динамо» відбувся фінальний поєдинок чемпіонату України з регбі-13 між багаторазовим чемпіоном України та володарем Кубку України, базовим клубом національної збірної, харківським «Легіоном 13» та львівським клубом «Сокіл», який показує в цьому сезоні прогрес у грі і зміг вибити у півфіналі регбійний клуб «Київ», якому пророчили зіграти у фіналі. Але все одно інтрига була не втому хто переможе, а скільки заб’є своєму супернику «Легіон» і чи сам пропустить.

На правах лідера українського регбіліг харків’яни вже з перших хвилин розпочали натиск і поступово набирали переможні очки в цьому матчі. Перший тайм харків’яни завершили більш ніж впевнено 50:0. В другій половині гри львів’яни краще діяли в обороні і навіть мали змогу вдало виконати «спробу», але гравцям «Сокола» не вистачила одного метра. Таким чином харків’яни за весь сезон чемпіонату залишили недоторканими своє залікове поле і не віддали супернику жодного очка. Підсумок фінальної гри 82:0. Харківський «Легіон» стає в дев’яте чемпіоном країни.