Футболісти «Металіст 1925» не засмучують свого нового тренера

16-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги харківський «Металіст 1925» проводив на виїзді в місті Первомайськ Миколаївської області проти команди «Судостроитель». В

першому колі харків’яни розгромили «корабелів» з рахунком 5:1, суперники прагнули реваншу, але здійснити його не змогли. Підопічні Олександра Іванова повністю контролювали хід поєдинку, створювали моменти, а ось до реалізації діло так і не доходило. Забити «жовто-сині» зуміли лише у другому таймі і не з гри, а зі штрафного. На 59 хвилині Сергій Романов вдало виконав удар і вивів свою команду вперед. Більше в цьому матчі глядачі голів не побачили. Перемога «Металіста 1925» 1:0. Харків’яни, маючи в активі 38 очок, впевнено посідають перше місце в турнірній таблиці.

Матч 17-го туру харківські футболісти зіграють вдома проти сусіда по таблиці футбольного клубу «Дніпро». Гра відбудеться 15 жовтня на ОСК «Металіст». Початок о 15 годині.