«Мотор» гарантував собі вихід до плей-офф

У матчі 8 туру Ліги чемпіонів з гандболу запорізький  «МОТОР» в Харкові здобув вольову перемогу над португальським «Спортінгом» і гарантував собі вихід з групи до стикового раунду плей-офф.

Матч «Мотор» — «Спортинг» починався вже після закінчення другого суботньої зустрічі в групі D, в якій турецький «Бешикташ» вдома завдав поразки македонському «Металургу» 32:29. Таким чином було виконано першу умову дострокового виходу «Мотор» з групи. Обов’язковою умова номер два було перемога самих запорожців над гостями з далекого Лісабона. Те, наскільки це складне завдання, показали події першого тайму. «Спортинг» грав дуже швидко, дуже ефективно реалізовував свої моменти в атаці, до перерви «МОТОР» зміг  скоротив своє відставання до мінімуму 14:15.

Ключовим моментом в грі стало початок другої половини, коли запорожці міцно заволоділи ініціативою: значно додали в надійності оборони і побігли в швидкі переходи.

Фінальна сирена пролунала за рахунку 32:29 на користь запоріжців.

У двох останніх турах «Мотор» зіграє на виїзді проти «Металурга» (25 листопада) і у Харкові проти «Монпельє» (3 грудня).  «Мотор» виходить з групи Ліги чемпіонів вже третій сезон поспіль. В наступному етапі суперником запорожців стане одна з кращих команд групи С. Хто саме, поки не відомо. Серед потенційних опонентів данський «Ск’єрн», словенське «Гореньє», іспанська «Адемар» і норвезький «Елверум».