«Політехнік» на виїзді не подужав «корабелів»

Харківський баскетбольний клуб «Політехнік», після своєї першої перемоги у сезоні над «Запоріжжя-ZOG» 84:77, сьогодні  провів свій черговий матч Суперліги у Миколаєві. «Корабели» першу половину зустрічі навантажували роботою своїх центрових Анікеєнко та Кушнірова, які за підсумком двох 10-тихвилинок стали найрезультативнішими гравцями. «Політехнік» свої втрачені позиції (після першої чверті -8 очок) надолужив в другому періоді, завершивши його у відставанні лише в один кидок -2 очки (39:37).

Друга половина гри проходила в рівній боротьбі. Господарі паркету не показували високих швидкостей, а харків’яни завдяки контратакам та влучним кидкам з шестиметрової лінії тримались на рівних з суперником і на сьомій хвилині третьої чверті при рахунку 49:50 вперше в цьому матчі вийшли вперед. Потім розпочались ігрові «гойдалки», перемінно лідирували обидві команди. Наприкінці гри підопічні Кірлана мали перевагу у рахунку, у харків’ян були шанси скоротити відставання, але в ключових атаках не змогли декілька разів забити з під кошика. Вирішальними стали два попадання Олксандра Кушнірова, який зробив «+6» для своєї команди. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 72:66 на користь Миколаєва. Найрезультативнішим гравцем матчу став Кушніров, який набрав 18 очок, у «Політехніка» влучнішим був Йованович — 14 очок.

Наступну гру підопічні Тимура Арабаджи зіграють 5 листопада на виїзді проти «Дніпра», а після 9 матчів поспіль проведуть вдома.