Третя поразка «Політехніка» у новому сезоні

Фото - i.fbu.kiev.ua

Команда нового головного тренера БК «Політехнік» Тимура Арабаджи продовжує пошук своєї гри. Харків’яни третій матч поспіль не можуть здобути перемогу. 1 жовтня «політехніки» розпочали чемпіонат домашньою поразкою від БК «Дніпро» 72:84. Дванадцять очок відставання це суттєво, але першу половину гри харків’яни були попереду і цей відрізок можна сміливо записувати в актив підопічних Тимура Арабаджи. 5 жовтня «Політехнік» вже грав в Одесі проти БК «БІПА» і не зміг показати гру хоч трохи схожу на стартову проти «Дніпра». На початку матчу проти одеситів «політехніки» змогли відкрити рахунок лише на п’ятій хвилині 9:2. Баскетболісти «БІПА» повністю контролювали хід матчу і завершили його перемогою 92:82. Не повертаючись додому, харків’яни відправились до міста Южне, аби 7 жовтня зіграти третій матч Суперліги проти БК «Хімік». Вже на старті гри віце-чемпіон країни показав хто є лідером цього поєдинку. За першу чверть «політехніки» пропустили 30 очок і мали відставання 13 пунктів. В другій чверті ця тенденція продовжилась і на велику перерву команди пішли з рахунком 57:32. У другій половині гри головний тренер «Хіміка» Віталій Степановський дав пограти всім молодим баскетболістам та пробував награвати нові схеми, комбінуючи п’ятірки. БК «Хімік» став першою командою у сезоні, яка набрала 100 очок за гру. Підсумок 100:73. Найрезультативнішими гравцями гри у обох команд стали Павлов та Йованович, які набрали по 17 пунктів. Щодо «Політехніка», то після суттєвого оновлення у міжсезонні легіонерами — 7 новачків, в команді є кому грати. Гравці місцями показують високу індивідуальну майстерність, але хотілося б побачити ефективні командні дії. Індивідуально перемогу не здобудеш.

Нагадаємо, що за календарем Суперліги «Політехнік» має зіграти поспіль п’ять матчів на виїзді. Свій наступний поєдинок харків’яни зіграють 11 жовтня проти «Черкаських Мавп», які в третьому турі здобули свою першу перемогу, а Хімік цього ж дня зіграє матч-відповідь Кубку Європи FIBA проти Істамбулу.

Баскетбол. Суперліга. Южне, СК Олімп

Хімік – Політехнік 100:73 (30:17, 27:15, 22:17, 21:24)

Хімік: Павлов 17, Колтер 15 + 5 передач, Марченко 12, Петров 11 + 7 підбирань + 4 передачі, Аріанс 8 + 5 підбирань + 4 передачі – старт, Мальвчевський 10, Сидоров 9 + 4 передачі, Антіпов 8 + 6 підбирань, Рябчук 4 + 6 підбирань + 4 перехоплення, Рахімшаіков 4, Войналович 2

Політехнік: Йованович 17 + 5 підбирань + 4 передачі, Рочняк 16 + 9 підбирань – 4 втрати, Барнс 8, Хаджишехович 7, Козлов 5 – старт, Вуйович 9 + 6 підбирань, Тарасенко 6 + 4 підбирання, Ружаков 5, Кузецов 0, Спасіч 0