Українці гостям не поступилися | InSports.Men

Українці гостям не поступилися

В харківському міському Палаці спорту завершився Міжнародний турнір з боксу серед спортсменів до 22 років на Кубок харківського міського глови. Українські боксери стали тріумфаторами цих змагань. У боксерському турнірі взяли участь чотири збірні: України, Грузії, Марокко, Білорусі. Загалом на турнірі змагалися понад п’ятдесят бійців. За три дні кожен боксер провів поєдинки із суперниками у своїй ваговій групі.

Високу майстерність продемонстрували на цьому турнірі українські боксери, й гостям не поступилися у загалнокомандному заліку. Українці стали переможцями в семи вагових категоріях, лише у вазі 49 та 52 кілограми перемогу святкували боксери з Грузії  — Сакхил Атлахаверді та  Марокко — Тофік Кашфі відповідно. Були на рахунку перемоги і у харківських боксерів. У фінальний день змагань харків’янин Ярослав Харциз у вазі 64 кілограма був сильнішим за білоруса Максима Віслоуха. А у поєдинку за Кубок у ваговій категорії 91 кілограм харків’янин  Сергій Горсков здолав білоруса Владислава Смяглікова.

Міжнародний турнір з боксу на призи міського голови  став черговим етапом підготовки для  збірної України U-22 до чемпіонату Європи, який пройде в Румунії наприкінці весни.