Харківські автогонщики завершили сезон слалому

У Харкові фінішував 3 етап Національної гоночної серії зі швидкісного автомобільного слалому «Лихолет 2017», який був організований автомобільним клубом «Харків». В змаганнях взяли участь 33 пілота з 5 міст України. Свої професійні якості учасники демонструвати на майданчику автосалону Завод ім. Фрунзе, виступаючи на гоночних ралійних та дрифтових автомобілях, а також на звичайних серійних авто.  Після двох тренувань, учасники  в трьох заїздах боролися за найменші секунд. Переможці етапу були виявлені в чотирьох класах. Так сенсацією у двох класах: жіночому «Girl» та класі «Атас» стала перемога  дебютантки цих змагань Анастасії Івченко, яка є новачком лише в слаломі. Анастасія  штурман ралійного екіпажу, володарка Трофею ФАУ та інших номінацій.

«В мене був дебютний виїзд на цьому турнірі. Вперше їхала слалом. Дуже сподобалось. Багато емоцій. У Харкові завжди проходять багато класних змагань з автослалому. Раніше слідкувала за ними як глядач, а тепер спробувала і перемогла. Була дуже цікава конфігурація. Дякую організаторам та суперникам за чудові емоції, за цей драйв. Це було яскраве завершення сезону»  — розповіла Анастасія Івченко.

Продовжив родинні традиції Сергій Івченко — один з кращих ралістів Харкова, призер та переможець багатьох турнірів. Він краще за всіх пройшов дистанцію класу «Стріт». Дружня родина здобула ці перемоги на родинному авто Форд Фіеста. В найпрестижнішому класі «Супер» прогнозовано став переможцем відомий  пілот Єдуард Розумовський, який виступав на своєму ралійному авто ВАЗ 2108.

«Турнір пройшов як завжди «на ура». Все дуже сподобалось. Цього разу траса кардинально відрізнялась від попередніх етапів своїми ходовими відрізками. Моя стратегія, яка працювала на передніх турнірах, до цієї траси не підходила. Довелося зовсім по іншому їхати і я з успіхом впорався з цією задачею.» — пояснив Єдуард Розумовський.

3 етап Національної гоночної серії зі швидкісного автомобільного слалому «Лихолет 2017» став останнім в цьому сезоні і на учасників всіх етапів очікує підбиття підсумків сезону.

«Ми завершили фінальний етап Національної гоночної серії зі швидкісного автомобільного слалому «Лихолет 2017». Я пишаюсь цим, адже в цьому році автомобільний клуб «Харків» єдиний хто провів в країні ось таку Національну гоночну серію. Все пройшло чудово і спортсмени вже очікують на нові старти» — розповів президент Автомобільного клубу «Харків» Олексій Бєсєдін.