Харківські баскетболістки стартують з перемоги

У Харкові розпочато новий баскетбольний сезон. В чемпіонату України з баскетболу серед жіночих клубів Суперліги харківська команда «ХАІ» в першому домашньому матчі зустрілась з командою Чайка-ДЮСШ (Бердянськ). Першими відкрили рахунок гості, але розвинути свій успіх їм не дали господарки. Першу половину гри команди провели майже на рівних 39:38, в третій чверті підопічні Елеонори Чек збільшили свою перевагу ще на два очки. А ось останню десятихвилинку баскетболістки бердянська провалили. Вже на старті четвертої чверті харків’янки зробили очковий ривок 11:0, що і вирішило долю матчу. Підсумок 75:67 — перемога БК «ХАІ».

Нагадаэмо, що завтра, 1 жовтня, стартують чоловіки. Харківський баскетбольний клуб «Політехнік» проведе свій перший матч нового чемпіонату Суперліги проти БК «Дніпро».  Гра відбудеться в Палаці спорту «Локомотив». Початок о 14 годині.