Харківські Соколи перемогли, але залишились без Кубку

Новостворений харківський баскетбольний клуб «Харківські Соколи», який виступає у Вищий лізі, не зміг продовжити боротьбу у розіграші Кубку України.

В першому матчі другого раунду кваліфікації харків’яни на виїзді програли дніпровському ОКПЗ ДЮСШ Інваспорт з рахунком 79:75. У повторному матчі «соколам» потрібно було вигравати п’ять очок аби залишити дніпровців за бортом Кубку України, але вийшло все дуже драматично. Харків’яни впевнено розпочали гру і після першого періоду мали +9. Другий період команди провели на рівних, а ось в третьому вже домінувала команда «Інваспорт». Розв’язка відбулась на останніх секундах четвертої чверті. Харків’яни провели результативну атаку і вийшли на рахунок 73:69, який урівнював команди за сумою двох матчів. П’ять секунд залишалось дніпрянам на атаку, і після тайм-ауту, їм вдалося закинути два очки. Намагаючись врятувати ситуацію, головний тренер «соколів» Олег Манойленко бере тайм-аут, аби організувати якусь атаку за одну секунду. «Кидок-надію» майже з середини майданчика виконав Роман Ольховський, але м’яч не влучив у кошик. Підсумок 73:71. За результатом двох матчів з кращим показником у 2 очки проходить до наступної стадії Кубку команда «Інваспорт»(Дніпро). Щодо «Харківських Соколів», то вони продовжать свій виступ у Вищій лізі.

Інший харківська команда»Політехнік-2″, що виступала в раунді кваліфікації, за рішенням керівництва клубу провела два поєдинки поспіль на виїзді проти БК «Золотой век» (Кропивницький). Харків’яни не змогли дати гідну відсіч супернику і двічі програли : 109:70, 117:62.