Харків’янам не вдалося зробити «золотий дубль»

У Львові на відкритому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулись фінальні змагання Кубку України з водного поло серед чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь переможці кваліфікаційних ігор — збірна Київщини та збірна Маріуполя, а також фіналісти мулорічного Кубку України  — ВК «Динамо Львів» та збірна Харківської області. Змагання проходили по коловій системі з виходом кращих у фінальний поєдинок. Першу гру збірна Харківської області програла головному конкуренту за трофей львівському «Динамо» 5:10, потім виграла збірну Київщини 8:1 та розгромила збірну Маріуполя 18:3.

Харків’яни, які влітку здобули перемогу у золотій серії чемпіонату, цього разу не змогли вдало протидіяти супернику. У фінальному поєдинку за Кубок України харківські ватерполісти провалили першу чверть 5:1, у другій та третій періодах львівські «динамівці» збільшили свою перевагу 3:1, 3:2. В останній чверті харків’яни відзначились голом. У підсумку 11:5 «Динамо» Львів стає володарем Кубку України 2017 року. Бронзовим призером стала збірна Київщини.