Юні тхеквондисти повернулись до Харкова з медалями чемпіонату Європи

В столиці Угорщини Будапешті пройшов чемпіонат Європи з тхеквондо серед кадетів, спортсменів 2003-2005 років народження. Всього в Єврочемпіонаті олімпійської версії тхеквондо взяли участь спортсмени з 43 країн. У складі збірної України виступали і спортсмени Харківської області. Двом з них вдалося увійти до числа призерів чемпіонату, здобувши дві  медалі: 1 срібну та 1 бронзову.

У вазі до 47 кг серед кадеток срібну медаль здобула Віра Процвітаєва, яка на своєму шляху до медалі здолала суперниць: з Хорватії 16:3, з Німеччини 18:10, а у півфіналі перемогла росіянку 18:6. У фінальному поєдинку Віра поступилась Катерині Крайснік з Боснії та Герцеговини.

Ще одну медаль, бронзову, для Харкова завоював Євген Кучеренко у ваговій категорії до 61кг. Харківський тхеквондист на старті розгромив італійця 21:5, потім познущався з представника Словенії 36:8, а в поєдинку чвертьфіналу здолав серба 42:22. Не вийшов Євген до фіналу через грека Андреаса Родопоулоса, який у півфіналі здолав українця 31:17. Таким чином Євген Кучеренко став бронзовим призером чемпіонату Європи серед кадетів, а його кривдник програв у фіналі росіянину Матвію Шеховцову.

За підсумком кадетського чемпіонату Європи збірна України завоювала 1 золоту, 4 срібні, 3 бронзові медалі, та посіла друге місце в заліку серед хлопців.