Юрій Шестак: «Важко за два місяці двічі вийти на пік форми»

Харківський боксер Юрій Шестак, після тріумфального та переможного виступу у Харкові на чемпіонаті Європи з боксу, не зміг здобути медаль та посів п’яте місце вже на чемпіонаті світу, який проходив з 25 серпня по 2 вересня у Німеччині. У ваговій категорії до 60 кг Юрію не вистачило однієї перемоги до медалі. У чвертьфіналі діючий чемпіон Європи поступився французу Софьєну Уміха, який є срібним призером Олімпійських ігор в Ріо. Саме цього боксера у червні в Палаці спорту «Локомотив» Шестак переміг у чвертьфіналі, але на світовій першості француз зміг реваншувати. Судді одноголосно віддали йому перемогу. В решті решт Софьєн і став переможцем цієї категорії на чемпіонаті світу, здолавши у фіналі представника Куби.

Після того, як «страсті» по ЧС-2017 вляглися Юрій Шестак так прокоментував свій виступ для «insports.men».

— «Для мене чемпіонат світу пройшов не дуже вдало. В одній четвертій фіналу судді віддали перемогу моєму супернику. На мою думку між чемпіонатом Європи та чемпіонатом світу був дуже малий період для відпочинку, менше двох місяців.  Дуже складно за два місяці  двічі вийти на пік форми. В нас був вибір: добре готуватись на чемпіонат Європи чи на чемпіонат світу. Ми з тренером розуміли, що чемпіонат Європи пройде вдома і є всі шанси взяти медаль. Тому всі сили направили на цей турнір і не прогадали. Золото наше. На цьому зупинятися не буду, треба готуватись. Хочу на Олімпіаді в Токіо здобути медаль для своєї країни, для свого міста.

Додамо, що у складі збірної України з боксу у Німеччині виступав ще один харків’янин Рамазан Муслімов. У ваговій категорії до 91кг в 1/8 фіналу Рамазан поступився бронзовому призеру Олімпіади 2016 року кубинцю Ерісланді Савону, який у підсумку став чемпіоном світу. Загалом на чемпіонаті світу національна збірна України здобула одну золоту медаль. У вазі 75 кг її здобу Олександр Хижняк, який був визнаний кращим боксером чемпіонату.