Збірна України обіграла Швецію у стартовій грі ЧЄ-2017

Фото - rugby.org.ua

В Одесі чоловіча національна збірна України здобула перемогу над командою Швеції з рахунком 29: 8 в матчі чемпіонату Європи з регбі-15 в дивізіоні «Conference 1 North».

Україна (15) 29: 8 (8) Швеція

Спроби : Церковний (25, 59), В. Литвиненко (32, 54) — Арвідсон (12);

Реалізації : Косарєв (26, 55, 60) — Горомару-6;

Штрафні : Косарєв (7) — Кларен (49);

Жовті картки : Залізняк (62), В. Литвиненко (74) — немає;

Червоні картки : Радчук (77) — Кожанов (77).

Багато в чому позначився досвід і зіграність української команди, основу котрої складають харків’яни. Це в першу чергу стосується гри господарів поля при стандартах, де у шведів не виходило зовсім нічого.

Скандинави уповали на власну креативність та помилки українців. Але клас господарів об’єктивно був вище. Шведам вдалося організувати спробу в першому таймі і забити штрафний після перерви.

Збірна України чотири рази приземлявся м’яч в заліковій зоні суперника. Олег Косарєв точно виконав три реалізації і штрафний. У кінцівці емоції захлиснули регбістів, як наслідок, вболівальники побачили дві жовтих і дві червоні картки, але це не завадило української дружині добути заслужену перемогу.

Наступний поєдинок за участю підопічних Валерія Кочанова в рамках першості Старого Світу пройде 4 листопада в Паневежисі проти збірної Литви.